wz

TABARKA od CK MANAGER TOURS
aneb s námi dojdete do luxusu (já osobně bych řekl že jinam)

původně jsme měli jet do hotelu v hotelu ABOU NAWAS MON-TAZAH Club. Ale při druhé návštěvě cestovky nám bylo sděleno, že se tam nějak nepohodly a tak nám prodají zájezd do El Morjane Dar Tabarka, kategorie Club luxe ***plus . tedy kategotie stejné. Zde bylo nabízeno (dle katalogu i dle prodávající kanceláře) v cenové relaci mnoho zajímavostí, např. komfortně zařízené 2 lůžkové pokoje. Snídaně a večeře formou švédských stolů, pestrý zábavný program (vodní aerobic, atd.,). Tyto nabízené služby však hotel neprovozoval !!!!

Varujeme všechny co by chtěli jet se stejnou CK a do stejného hotelu.
Zřejmě by na to opravdu "dojeli"

Ubytování :
Pokoje neodpovídají tomu, co je nabízeno v katalogu a už vůbec neodpovídají kategorii *** plus. Jednalo se spíše o jakousi turistickou ubytovnu. Po příjezdu jsme reklamovali ubytování u zástupce cestovní kanceláře, pokoje nám byly vyměněny, ale výsledek byl jen o maličko lepší. Tyto problémy byly řešeny jak se zástupcem cest. kanceláře, tak i s ředitelem hotelu. Umyvadlo teklo, z WC vytékala voda, ručníky byly měněny tak, že v 9.30 byly odebrány a v 15.00- 15.30 byly dodány, pak už sloužily jen k vytření koupelny.

Stravování :
Snídaně nebyly zajišťovány formou švédských stolů, ale formou bufetu. Tyto nedostatky byly konzultovány s ředitelem hotelu a zástupcem CK p. Kubešem. Při projednávání tohoto problému, sám pan ředitel, který prováděl kontrolu nebyl spokojen se stravou která byla podávána a přislíbil že bude sjednána náprava (zřejmě pro další turnusy).

 

Pobyt byl zkrácen o jednu noc a snídani (zaplaceno 11 nocí – bylo jich pouze 10). Pobyt v hotelu začínal 11.09. v 15h a končil 21.09. v 20.30h. Pokud je pobyt prodáván jako 11nocí tak si nepředstavujeme, že „poslední noc“ představuje odchod z hotelu v 20.30h ! Přílet na Ruzyň v 02h

Tyto popsané problémy byly konzultovány a projednávány s panem Kubešem (zástupce CK) během celého pobytu nicméně s nulovým výsledkem. Dokladem jsou pořízené fotografie doporučovaného „luxusního hotelu“ .